Balm për buzët me gjalp Shea

2,90 

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Përshkrim

Do donit që buzët tuaja të jenë të buta, të ushqyera dhe njëkohësisht të kenë një aromë fantastike? Ekspertët tanë kanë zgjedhur gjalpin shea për aftësitë e tij riparuese dhe ushqyese.

Rezultatet: Buzët tuaja janë të ushqyera edhe pas 6 orësh

  • Balmi ka teksturë kremoze e cila shkrihet në buzë.
  • 98% e përbërësve kanë origjinë bimore.
  • Pa vajra minerale
  • Përmban dyllë dhe vajra me origjinë bimore
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 12662