-20%

Balm pas rroje

8.00

Qetëson lëkurën.

Përshkrim

Balmi pas rroje qetëson lëkurën tuaj duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë.
Ka një teksturë që nuk ngjit dhe që nuk e yndyros lëkurën.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë natyrore.
• Formulë e pasuaruar me xhel Aloe Vera organike dhe me ujë kamomili organik.
• Pa vajra mineral dhe silikon.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në pjesën e mjekrrës pas çdo rruarje.
Formulë e testuar dermatologjik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm pas rroje”

SKU: 14642
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara