Balm dushi me gjalp Shea 200ml

6.90

Ushqen dhe zbut lëkurën që nga dushi.

Përshkrim

Balmi i dushit i përbërë 2/3 me vajra bimorë dhe gjalp Shea organike e kultivuar në Afrikën Perëndimore, ushqen dhe zbut lëkurën që nga dushi. Dushi shndërrohet në një moment kujdesi, për një lëkurë të ushqyer dhe të butë.
Avantazhet:
• 92% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm
• Formulë Vegane
• Formulë e biodegradueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm dushi me gjalp Shea 200ml”

SKU: 16511
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën