-30%

Ampula kundër rënies së flokëve 4 ampula x15ml

11.90

Ka veprim të trefishtë.

Përshkrim

Kjo kurë 1 mujore me Lupin të bardhë, ka veprim të 3-fishtë në flokun tuaj: 1.Rrit nr e fijeve të flokut; 2.Stimulon rritjen e flokëve; 3.Redukton rënien e flokëve. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Ampulat janë praktike, për të përdorur sasinë e duhur për çdo aplikim. 99% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni kurën çdo 2 ditë, për një muaj te rrënjët, në flokë të lagur ose të thatë. Masazhoni lehtësisht skalpin. Mos e shpërlani. Trajtimi duhet përdorur 2-3 herë në vit. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ampula kundër rënies së flokëve 4 ampula x15ml”

SKU: 70004